Feigorifer

180 EUR

Shitet nga: syl 28 Korr 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Prishtinë
Prodhimet
Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi
LG
Modeli
Model Tjeter
Shitet frigoriferi ne gjendje te rregulllt te interesuarit te kontaktojn ne nr +38349580460
Leaflet
Në fillim