Frigorifer me xham

1 EUR

Shitet nga: Syl 26 Korr 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Prishtinë
Prodhimet
Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi
LG
Modeli
Model Tjeter
Shitet frigoriferi ne gjendje te rregullt per kontakt nr +38349580460
Leaflet
Në fillim