Fontan treshe e re e pa perdorur

Shitet nga: Q.K Dje 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Ariston
SHES fontanen e re te pa perdorur qmimi sipas marrveshjes per me shum kontakto edhe ne viber +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim