Frigorifer + Friz , Frigo Professional Rosfaj

Shitet nga: taip Sot 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
SHITET - Frigorifer + Friz Profesional I Madh per Lokale , Restorante , Kafiteri , Mishtore etj.

Osht krejt komplet Rosfaj i ardhur nga ZVICRRA

info : 044 049 63 89 89
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim