Frigorifer

Shitet nga: Durim 28 Tet 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 17 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
N gjendje t rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim