Shes frigoriferin

Shitet nga: Afrimi 09 Tet 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Model Tjeter
Shes Frigoriferin ne gjendje shum te mir edhe shumm i rujtun
Qmimi shum i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim