SHITEN 2 FRIZA, ORAMAN PER BUK, RAFTE PER MARKET

0 EUR

Shitet nga: Alban 24 Gush 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Rahovec
Prodhuesi
Beko
Shiten 2 friza me gjam per pije jan ne gjendje te rregullt, oraman me gjam per buk, si dhe rafte per market jan te reja shume pak te perdorne afer 6 muaj te perdorne.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione