Publikuar: Maj 20 2022 11:29

Frigo

EUR

EUR
Publikuar: Maj 20 11:29
Shikime: 8
shitet frigo i ardhur nga zvicra me kater dyer dhe dy motora termostat mekanik punon shum mir pa asnje vrejtje.. Nuk bon akull ipershtatshem edhe per restorane.. Ndrroj me naj frez per bor....
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
8
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 6 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione