Gorenje, obod, MBS arthur martin

Shitet nga: Suad 10 Tet 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten frigoriferi, frizi dhe shporeti te gjitha se bashku.
Gjendja e tyre eshte si vijon:
Shporeti: dera e furres eshte e luhatshme
Vetem 2 pllakat i punojne.
Frigoriferi: punon por pjesa (telat) qe ngrin eshte jashtevendit.
Frizi: eshte i madh (nuk eshte shfrytezuar per nji kohe te gjate)
Cmimi sipas marveshjes.
Leaflet
Në fillim