Publikuar: Mar 25 2016 10:16

Kirby Sentria Fshese me vakum

EUR

Publikuar: Mar 25 10:16
Shikime: 1
Kirby Sentria eshte nje fshese e cila punon me ane te VAkumit e cila mundeson nje pastrim te thelle dhe mjafte efikas ku papasteritia nuk do te kete vend me ne shtepine tuaj. Pastrimi I thelle perms Vakumit nuk eshte I vetmi funksion I fsheses KIRBY sepse kjo posedon edhe sistemin e vecant per larjen dhe tharjen e tepiheve, perdeve , divaneve , mobiljeve, etj. pa pasur nevoje qe ato te largohen nga shtepia . Gjithashtu posedon edhe sistemin per masazhim te trupit ku ju nuk do te shpenzoni me para ne qendrat e masazhes , politure per vetura, gdhendje te druri dhe shkelqim te pllakave .


Cmimi original I fshese eshte 1990 por une e shes per vetem 960euro

tag: iPhone 5 iPhone 6 iPhone 6s Samsung galaxy s4 s5 s6 s7 edge edge plus banese me qira Mercedes Volkswagen polo bmw shkoda seat Peugeot Citroen fshese kuzhine mobilje TV shtepi banese
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045975659

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione