Publikuar: Sht 22 2023 11:38

Pastrues dhe Aromatizues Dhome

EUR

Publikuar: Sht 22 11:38
Shikime: 1
ZBRITJE FINALE - Fshese Robotike  Me Aromatizues🌟

🟢Ndihmësja perfekte për pastrimin e Shtëpis🏠

▪️Ndihmësja juaj robot qe tani mundeson heqjen e lehtë të pluhurave.
▪️Lëvizje fleksibile, me hapësirë të madhe për grumbullimin e mbeturinave.
Drejtimi universal, gjithëpërfshirës i dyshemesë (nuk ka nevojë për letër thithëse të pluhurit)
▪️Mundëson pastrimin automatik në shtëpi dhe zyrë. ▪️E përshtatshme për dyshemene,pllake qeramike, llaminat, parket etj.
▪️Jetë e gjatë e baterisë.⚡️
▪️Pajisja automatike e induksionit, automatikisht ndryshon drejtimin kur takon një pengesë.♻️
▪️Sistemi minimal i zhurmes. 🔇
▪️Mbushet për 2.5 ore⚡️
‼️Shenim: Produktet vijnë 100 % si në foto.
🟢Nëse ju vjen ndryshe mos e pranoni porosinë.

      🟢Porosit në 049176648✅️
      🟢Çmimi ofertë vetëm 32.99€🔥
-Transporti Falas✅️ per 🇽🇰Kosove
-Transporti per 🇦🇱Shqiperi dhe 🇲🇰Maqedoni 5€
‼️Sasia eshte e limituar.
Paguaj pasi te pranoni porosine.✅️
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049176648

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione