Publikuar: Gush 15 2022 09:30

FSHES PROFESIONALE E ARDHUR NGA GJERMANIA

EUR

Publikuar: Gush 15 09:30
Shikime: 1331
Shitet fshisa e tipit karcher e ardhur nga Gjermania. Fshesa eshte profesionale dhe eshte e pershtatshme per autolarje.

auto larje, shpric, karcher, autolarje, autosallon, bazen, auto salon, mog, italjank, italy, interpomp, interpump etj.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1331
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione