Thiste profesionale e pluhurit Zeptter

95 EUR

Shitet nga: tc 25 Sht 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet thithsja profesionale elektronike Zeptter shum pak e perdorur. Ne gjjendje te persosur me libra dhe me te gjitha pjese perkatese qe vijne fabrikisht.Cmimi shum, i volitshem 95 euro
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione