KAMINA OXHAQE

Shitet nga: ola kamina 27 Nën 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
bejme shitjen dhe montimin e kaminave ne menyre profesionale me izolime speciale
per me shume na kontaktoni ne nmr 045 566 672 044530191
ose ne facebok ola kamina
tel 038 736 151 prej ores 08 deri 19
ola kamina
045 566 672
Leaflet
Në fillim