mikroval e jashtit

Shitet nga: Boni 10 Tet 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Prodhuesi: Alfa Term
Modeli: 90H
a ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim