Shporet i druve

Shitet nga: Ilir 04 Nën 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 17 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Prodhuesi: Alfa Term
Modeli: Model Tjeter
Shporet i druve gjysem alfa
I rujshem pa asnjë grrith
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim