Frigorifer dhe furre me pllake montuese

240 EUR

Shitet nga: jakup 16 Jan 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhuesi
Beko
Frigorifer Beko ne gjendje te rregullt ska pas asnjeher defekt . I perdorur 3 vjet. i gjat 1.77 120E
SHporet dhe pllake montuese ne gjendje te rregullt .120E
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione