Kaminë shporet rryme dhe derë dhome

120 EUR

Shitet nga: Dardan 20 Qer 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhuesi
Beko
Viber +38345675962 cmimi asht per triat
Leaflet
Në fillim