Shitet furra Beko

0 EUR

Shitet nga: 044 632 464 14 Sht 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhuesi
Beko
Furra eshte ne gjendje shumè te mire dhe funksionale. Çmimi i voitshem
044 632 464
044 632 464
Leaflet
Në fillim