Shitet

280 EUR

Shitet nga: Jetmir 17 Jan 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhuesi
Beko
Shporeti ka 4 plloqa eshte me plin + furr si dhe ka tepsin per furr per 100 persona
Leaflet
Në fillim