Shporet, frigorifer pllake

300 EUR

Shitet nga: Driton 23 Sht 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhuesi
Beko
Shiten shporeti elektrik me pllake dhe frigoriferi, te triat jane montuse, jane te perdorura.
Shporeti eshte Beko.
Leaflet
Në fillim