Shporet me pllaka xhami BOSCH

190 EUR

Shitet nga: Gazmend 17 Pri 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Deçan
Prodhuesi
Bosch
Shitet shporeti bosh ne pllaka xhami dhe ventilim
Gazmend
049414165
Leaflet
Në fillim