mikroval e jashtit

Shitet nga: boni 22 Tet 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: AEG
ne rregull a
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim