Shporet elektrik

30 EUR

Shitet nga: Sherif 30 Sht 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Punon dhe eshte ne rregull, furra dhe te gjitha plloqat
Leaflet
Në fillim