SHPORETI RRYMES VETEM 50 EURO

50 EUR

70 EUR

Shitet nga: Ismet 23 Shk 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
PLLAKAT DHE FURRA PUNOJNE PERFEKT.
NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE.
VIBER +38344298785
Leaflet
Në fillim