SHPORET

72 EUR

80 EUR

Shitet nga: Ekrem 25 Maj 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Drenas
Modeli
FUEGO
Shporeti i blere ne Austri dhe i perdorur per nje kohe te shkurter. Eshte pothuajse i ri, furra i punon me energji elektrike ndersa plloqat me plin.
Leaflet
Në fillim