Furre Per Pula URGJENT

0 EUR

Shitet nga: Ylli 19 Korr 03:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Modeli
FUEGO
Shum e rujtme dhe vetem 2 dit e perdour.
E ardhur nga Turkia
Nr kontakt 049-204-101
Leaflet
Në fillim