SHITET URGJENT

0 EUR

Shitet nga: Naim Krasniqi 11 Mar 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Maksan
Shes furren per pizza te perdorur vetem nje muaj ne gjendje te rregullt dhe garancion nje vjeqar.
Naim Krasniqi
044237963
Leaflet
Në fillim