Shes shporetin elektrik

100 EUR

Shitet nga: Albion 16 Sht 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Midea
Shes shporetin elektrik Gorenje mjaft i ruajtur ne gjendje krejt te rregull Si dhe enlarsen per 12 persona e tipit midea ne gjendje te rregull shiten per shkak te ndrrimit te kuzhines. Çmimi:100euro shporeti elektrik dhe enelarsja 100euro
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione