Komore

1 300 EUR

1 500 EUR

Shitet nga: Gani 14 Sht 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
Shitet tharsëja ( KOMORE )për pem,perime,lule,mish,barera te ndryshme etj...
Tharsëja ka gjithsej 15 tepsia me dim. 0.70x0.80 dhe êshtê e re e pa përdorne .
Tel.+38349123682
Leaflet
Në fillim