Toster

Shitet nga: Arben Dje 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet tosteri i pershtatshem per tharje te bukes e prodhuar ne Gjermani. Tosteri eshte i posardhur dhe eshte shume i lire.Kontakto: 044 16 96 96 (Viber & WhatsApp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim