shporet

Shitet nga: bb Sot 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Sloboda
i mir shum ne gjendje super
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim