Furr e picave

200 EUR

Shitet nga: Sami 08 Shk 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Prodhuesi
Neo
Shitet furra e picave ne gjendje te mir punon me plin dhe rrym
Leaflet
Në fillim