Shporet i rymes por furen edhe dy plloqa me plin

100 EUR

120 EUR

Shitet nga: Xxx 13 Tet 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Prodhuesi
Samsung
Shitet shporti ne gjendje te regullt eshte me rym edhe furen edhe dy plloqa me plin eshte ne gjendje te regullt dhe i rujtum
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione