Furrë Beko dhe pllakë Samsung - të dyjat 70 euro

70 EUR

80 EUR

Shitet nga: ... Dje 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Furra Beko dhe pllaka Samsung me touch. Për më shumë informata thirrni në 044220290. Çmimi për të dyjat 70 euro.
Leaflet
Në fillim