Mikrovale SAMSUNG dhe GRIL

30 EUR

45 EUR

Shitet nga: lumja 31 Korr 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
eshte re nxen mire punon pa as nje defekt nese nuk jeni te knaqun si nxen jap mundesi kthimi qmimi 45€
Leaflet
Në fillim