Mikrovalë SAMSUNG

30 EUR

Shitet nga: samsung 19 Jan 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Mikrovalë SAMSUNG
Modeli: G2719N
Sistemi Defrost ( Shkrirje )
Matësi I kohës
5 nivele të ngrohjes
Mikrovala është e përdorur por në gjendje shumë të mirë fizike dhe funksionale
Çmimi: 30 Euro
Leaflet
Në fillim