shes lavatriqe dhe shporet me pllak

0 EUR

Shitet nga: niku 23 Mar 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Shes lavatrite dhe shporet me pllak jann gjendje te mire pune
Me qmim te arsyshem
Info..+383 45 980 313
Leaflet
Në fillim