Shporeta te rrymes montues dhe jo montues

0 EUR

Shitet nga: EL 05 Maj 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhuesi
Bosch
Shporeta te rrymes montues dhe jo montues boch, miele, vos, elctrolux
Te gjith ne gjendje te rregullt
Per qmime nr tel. 044-275-204 edhe ne viber +38344275204
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione