Invertor 3kv

95 EUR

Shitet nga: Invertor 21 Jan 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Bosch
Shes invertorin 3000vat
Per nxemje qendrore.
Pa bateria.
Dhe shume pjes elektronike
Ne gjendje te rregullt
24v
Qmimi 95€
Invertor
044111764
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione