SHES LLUSTERIN PREJ ZVICRE SHUM TE MIR

0 EUR

Shitet nga: sevdail Dje 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Prodhuesi
Gorenje
Modeli
Gorenje
SHES LLUSTERIN. . SHUM NGJENDJE TE MIR SIKUR TE RI KA ARDH PREJ ZVICRE KREJT 3 JAV I PERDORUN. ASHT NE FORM TE RRUMBULLAKET SI TOP SHUM TE MIR ASHT PER PUN DHE PER PAMJE KU EBAJN HAPJEN DHE MBYLLJEN SI TOP I RRUMBULLAKET . TE. 049 405 391 DHE NE VIBER INJEJTI GJILAN.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione