Shitet shporeti montues me furr dhe plloqa

70 EUR

Shitet nga: Shporet 07 Mar 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Gorenje
Modeli
Gorenje
Shitet shporeti montues me furr dhe plloqa ne gjendje krejtsisht te rregullt me garancion, dhe poashtu shitet edhe nje pllak e shporetit

Shporeti : 70€
Pllaka: 25€
Shporet
049472727
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione