Shitet Shporeti Gjerman me Pllak

150 EUR

Shitet nga: shitet 07 Maj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Gorenje
Modeli
Gorenje
Shporeti me pllak dhe furr me firm Gjermane
Mir punon dhe nxen perpos nje pllake qe nuk i punon tjerat punojn super
Kontakt ne Viber : +383 49 209 652
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione