Shporeta montues dhe jo montues

0 EUR

Shitet nga: Xh 08 Sht 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Modeli
Miele
Shporeta te ardhur nga gjermania te gjith ne gjendje te rregullt pune
Miele bosch siemens voss gorenje etj
Per qmime nr tel. 045-391-809 dhe 044-275-204 ( dhe viber)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione