Furre elektrike per kuzhine

50 EUR

Shitet nga: Era Qela 02 Korr 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Furre elektrike e markes |"Arthur Martin." Ka kapakun qe mbyll pjesen e superme, ka 4 plloqa, furren, dhe poshte pjesen qe eshte e madhe as sa gjatesia e gjeresia e furres qe sherben per te lene gjera ushqimore apo qkadoqofte. Ka pak problem me nxehjen e mjajftueshme te dy plloqave, dy te tjera punojne ne rregull, nderkaq furra eshte ne rregull.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione