Shes shporet elektrik montues dhe lavatriqe te env

30 EUR

Shitet nga: ilir 23 Jan 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Miele
Shes shporet elektrik montues dhe lavatriqe te enve të markes Miele, është në rregull dhe funksionale, Çmimi për dyjat shum i volitshum 80€. Nr. Tel. +383 44 161 882.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione