Shes furre per pjekje 45 euro

45 EUR

Shitet nga: Bafti 07 Gush 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtime
Prodhuesi
Neo
Shes furre per pjekje NEO me dy pllaka siper furra eshte ne gjendje te mire pjek shume mir dhe pllakat punojn mir per me shum shih foto nr kontaktues 049820440 edhe viber i njejte
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione