Shporet esco

60 EUR

Shitet nga: Albert 16 Tet 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ofert shum e mir shporet esco esht qdo gje ne rregull me xham me furr me 4 pllotqa te gjitha funksionojn dhe jan te reja kontakti 049477232 ose ne facebook www.facebook.com/tawnikc
Leaflet
Në fillim