Shporret kroat PLLANER

200 EUR

Shitet nga: Sabi Nila 10 Shk 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Shes shporretin kroat PLLANER ,ngjyra e gjelbërt , shporreti është në gjëndje krejtësisht të rregullt , pak i përdorur por gjendja e tij është perfekte dhe është i gatshëm për përdorim. Çmimi është 200 € .
Sabi Nila
+38649559389
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione