Mikrovale per ngrohjen e ushqimit

50 EUR

Shitet nga: Ekrem 24 Maj 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Drenas
Prodhuesi
Whirlpool
Mikrovala eshte prodhim i Suedise, e blere ne Austri dhe e perdorur ne Kosove. Eshte shume cilesor, i nevoitet kohe shume e shkurtet per ngrohjen e ushqimit dhe shume i ruajtur. Cmimi eshte i diskutueshem
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione